Služby

Poradenstvo

V tejto oblasti máme dlhoročnú tradíciu, vďaka ktorej vám s našim širokým prehľadom a obsiahlym portfóliom produktov uľahčíme a urýchlime výber. Využite naše benefity, ktoré ponúkame – odborné poradenstvo, dlhoročné skúsenosti, široký sortiment kvalitných materiálov a realizáciu na kľúč. Gabatex zabezpečuje realizáciu objednávky na mieru od poradenstva, cez výpočet spotreby materiálu, zameranie, dodanie až po aplikáciu alebo montáž a dekorovanie. S návrhom interiéru radi pomôžeme zákazníkom, ale poradíme aj architektom so špeciálnymi produktami či technickými riešeniami. Poradí Vám skúsený tím odborníkov a vyberiete spolu ten pravý dizajn aj materiál. Vytvárame riešenia na mieru. Nie sú pre nás problémom ani atypické priestory, vďaka úspešným referenciám a predchádzajúcim skúsenostiam si poradíme aj s nimi. Priestory zameriame a vyberieme najvhodnejšie riešenie. Realizáciu nechajte tiež v našich rukách a určite budete s výsledkom spokojní. V príjemnom prostredí nášho showroomu vyberieme presne to, čo Vášmu interiéru dodá tú pravú atmosféru.

Inštalácia tapiet

Aplikáciu tapiet je vždy lepšie ponechať na tých najpovolanejších. Skvelou zárukou dobre vykonanej práce sú naše skúsené tímy tapetárov, ktorí tapety z nášho širokého portfólia inštalujú profesionálnymi lepidlami a nástrojmi takmer dennodenne. Od základných vliesových a vinylových materiálov, až po exkluzívne hodvábne tapety i tapety z prírodných produktov – mušlí, listov banánovníka a rôznych typov kôr stromov.
Samozrejme, ak si chcete nalepiť tapety sami, poradíme Vám ako na to. Doporučujeme lepidlá, ktoré sú na danú tapetu a povrch vhodné, skonzultujeme aj vhodnosť podkladu pod tapetu. Ten by mal byť hladký, aby tapeta na neho dobre priľnula a nekopírovala prípadné nerovnosti povrchu. Najlepšie tieto podmienky spĺňa sadrová stierka alebo prebrúsený a pretmelený sadrokartón.

Šitie, montáž a dekorovanie

Naše dizajnové produkty si vyžadujú profesionálne riešenia na každý výnimočný projekt. Zabezpečíme kompletnú montáž závesných systémov – koľajníc, garníž, montáž tieniacich systémov, medzi ktoré patrí plissé, duette, roleta, japonské steny a rímska roleta, ktorú Vám vieme dodať z vybranej látky v našom showroome. Všetko zameriame a objednáme podľa schválených rozmerov pri každej zákazke. Textily ušijeme na mieru, rovnako tak zabezpečíme aj doplnky na uchytenie a dekoračné vankúše.
Interiér vám tak doladíme do posledného detailu